Schardt 2dílná úsporná sada z švýcarské kamenné borovice

Schardt 2dílná úsporná Sada Z švýcarské Kamenné Borovice

Schardt 2dílná úsporná sada z švýcarské kamenné borovice

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pokoj pro miminko
Dodavatel:Schardt
Cena:96026.00 Kč
Schardt 2dílná úsporná sada z švýcarské kamenné borovice 4,75 (95%) 17 hodnocení

✅ Ekonomický set skládající se z kombinované postýlky vč. převodní strany a měnící se jednotka. Vyrobeno z vysoce kvalitního a přírodního švýcarského borovicového dřeva. Detaily produktu: Kombinovaná postýlka Čtvercová lišta kulatá lišta Lišta s rámem 3-násobně výškově nastavitelná 3 klouzavé příčky Konvertibilní do juniorské postele Včetně konverzních stránek Přebalovací jednotka 3 samouzavírací zásuvky aden s extra silnými bočními vodícími lištami Přebalovací jednotka je odnímatelná Technické údaje: Kombinovaná postýlka Barva: přírodní Materiál: masivní borovice, přírodní Materiál Nohy: masivní švýcarská borovice, lakovaná Ležící plocha: šířka x délka 70 x 140 cm Rozměry: šířka x délka x výška 77 x 144 x 90 cm Konverzní stránky Barva: přírodní Materiál: masivní borovice, přírodní délka: 140 cm Dresser Barva: přírodní Materiál: masivní borovice, přírodní Nohy materiálu: masivní švýcarská st jedna borovice, lakovaná Rozměry bez měnící se jednotky: šířka x hloubka x výška 115 x 53 x 98 cm Rozměry se měnící jednotkou: šířka x hloubka x výška 115 x 72 x 106 cm měnící se jednotka Barva: přírodní Materiál: pevná borovice, přírodní navíjecí plocha: šířka x hloubka 80 x 75 cm Změna výšky: 93 cm Zahrnuto v dodávce: Kombinovaná postýlka roštový rám Konverzní stránky Dresser měnící se jednotka Pozor: Matrace a dekorace nejsou součástí dodávky


 • Schardt dvoudílná úsporná sada Maxx Boathouse
  Schardt dvoudílná úsporná sada Maxx Boathouse

  podrobnosti o produktu: Vyrobeno v Německu Schardt jako vítěz testu „udržitelný závazek Kombinovaná postel rošt s 3-násobnou výškou s..

  28560.00 Kč
 • Geuther set Marlene bílá
  Geuther set Marlene bílá

  TÜVRheinland certifikát pro postýlku Marlene TÜVRheinland certifikát pro přebalovací komodu Marlene Bílá se hodí ke všem barvám K Marlene..

  16948.00 Kč
 • Pinolino souprava Laura
  Pinolino souprava Laura

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a..

  12490.00 Kč
 • Schardt úsporná sada Miami White dvoudílná
  Schardt úsporná sada Miami White dvoudílná

  Detaily: Dětská postýlka Barva: bílá / přírodní Materiál příček a laťkového roštu: masivní buk, naolejovaný Polohovatelná část..

  20354.00 Kč
 • Pinolino souprava Natura široká
  Pinolino souprava Natura široká

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a..

  34059.00 Kč
 • Pinolino Economy set Boks extra široký dvoudílný
  Pinolino Economy set Boks extra široký dvoudílný

  Společnost věnuje velkou pozornost detailům, vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává Pinolino svou vysoce kvalitní škálu dětského nábytku,..

  35283.00 KčHledáte Pokoj pro miminko? V sekci dětský pokoj je možné objevit jedinečné schardt 2dílná úsporná sada z švýcarské kamenné borovice!
© 2020Kontakt