Babybay Ležící plocha Švýcarská kamenná borovice pro Maxi Boxspring

Babybay Ležící Plocha Švýcarská Kamenná Borovice Pro Maxi Boxspring

babybay Ležící plocha Švýcarská kamenná borovice pro Maxi  Boxspring

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Babybay
Cena:2465.00 Kč
babybay Ležící plocha Švýcarská kamenná borovice pro Maxi Boxspring 3,5 (70%) 23 hodnocení

✅ S tímto leželým povrchem Zirbelholz proměníte váš babybay® ve skutečnou oázu s dobrým pocitem. Přineste vůni hor do vaší ložnice. Ležící plocha ze švýcarské kamenné borovice má obzvláště příjemnou vůni, která má prokazatelně pozitivní účinek na komfort spánku. Vůně stabilizuje oběh v případě kolísání tlaku vzduchu a uklidňuje lidský organismus. Švýcarská borovice má navíc antibakteriální účinek, chrání před napadením houbami a má vlastnosti potlačující škůdce. Detaily produktu: Barva: přírodní Materiál: Švýcarská borovice, neošetřená Rozměry: šířka x délka x výška 55 x 97 x 5 cm Příjemná, příjemná vůně Osvědčený pozitivní účinek na pohodlí při spánku a relaxaci Obsahuje antibakteriální účinnou látku Pinosylvin, která chrání před napadením plísněmi. Inhibitory škůdců Stabilizuje obvod pomocí kolísající tlak vzduchu Pro přistýlku pro babybay Maxi / Boxspring


  • babyGO postýlka Together Black-Gold
    babyGO postýlka Together Black-Gold

    S lůžkem babyGO A Rollaway Bed Together znamená, že rodiče a dítě jsou při spánku zvláště blízko sebe. Kojení je u tohoto lůžka také..

    4107.00 KčHledáte Přístavné postýlky? V sekci dětský pokoj | nábytek | postele je možné objevit jedinečné babybay ležící plocha Švýcarská kamenná borovice pro maxi boxspring!
© 2020Kontakt