Modulární skříň 14 polic plast kov Dekorhome Černá bílá,Modulární skříň 14 polic plast kov Dekorhome Černá bílá

Modulární Skříň 14 Polic Plast Kov Dekorhome Černá Bílá,Modulární Skříň 14 Polic Plast Kov Dekorhome Černá Bílá

Modulární skříň 14 polic plast  kov Dekorhome Černá  bílá,Modulární skříň 14 polic plast  kov Dekorhome Černá  bílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Šatní skříně a komody
Dodavatel:vida
Cena:2579.00 Kč
Modulární skříň 14 polic plast kov Dekorhome Černá bílá,Modulární skříň 14 polic plast kov Dekorhome Černá bílá 5 (100%) 26 hodnocení

✅ Tato praktická modulární skříň nejen že je velmi stylová, ale také vám umožní udržovat ve vašem oblečení a obuvi pořádek. Bude skvělým doplňkem do vašeho dětského pokoje, obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Šatník je vyroben z plastových elementů a chromovaného ocelového drátu, takže se snadno čistí. Díky svému promyšlenému designu se skříň dá snadno a rychle složit v různém uspořádání, aby se přizpůsobila prostoru nebo vaší náladě. Skříň obsahuje 12 uzavíratelných přihrádek + 2 otevřené přihrádky pro zavěšování šatstva. Vyvarujte se prosím přílišného zatěžování polic a nezapomínejte, že plast je hořlavý Barva:bílá černá / bíláVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:plast / kov Rozměry: šířka: 146 cmhloubka: 37 cmvýška: 180,5 cm Nosnost police:5 kg Hmotnost:13,7 kgDodáváno v demontu. ,Tato praktická modulární skříň nejen že je velmi stylová, ale také vám umožní udržovat ve vašem oblečení a obuvi pořádek. Bude skvělým doplňkem do vašeho dětského pokoje, obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Šatník je vyroben z plastových elementů a chromovaného ocelového drátu, takže se snadno čistí. Díky svému promyšlenému designu se skříň dá snadno a rychle složit v různém uspořádání, aby se přizpůsobila prostoru nebo vaší náladě. Skříň obsahuje 12 uzavíratelných přihrádek + 2 otevřené přihrádky pro zavěšování šatstva. Vyvarujte se prosím přílišného zatěžování polic a nezapomínejte, že plast je hořlavý Barva:bílá černá / bíláVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:plast / kov Rozměry: šířka: 146 cmhloubka: 37 cmvýška: 180,5 cm Nosnost police:5 kg Hmotnost:13,7 kgDodáváno v demontu. 

Hledáte Šatní skříně a komody? V sekci ložnice je možné objevit jedinečné modulární skříň 14 polic plast kov dekorhome Černá bílá,modulární skříň 14 polic plast kov dekorhome Černá bílá!
© 2022Kontakt