Nafukovací vodní skluzavka s bazénkem Dekorhome

Nafukovací Vodní Skluzavka S Bazénkem Dekorhome

Nafukovací vodní skluzavka s bazénkem Dekorhome

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský zahradní svět
Dodavatel:vidaXL
Cena:14671.00 Kč
Nafukovací vodní skluzavka s bazénkem Dekorhome 2,75 (55%) 18 hodnocení

✅ Užívejte si osvěžující léto s naší nafukovací dvojitou skluzavkou. Tato vodní skluzavka s brouzdalištěm představuje to nejlepší řešení, jak uniknout nesnesitelným horkům parných letních dnů.Nafukovací skákadlo je vyrobené z materiálu odolného proti propíchnutí a jeho jednotlivé díly jsou k sobě sešité dvojitými až čtverými stehy. Je tedy velmi pevné a zaručuje dlouhou životnost. Skákadlo má hned dvě vodní skluzavky pro dvakrát tolik legrace. Plocha dojezdového bazénku je dostatečně velká pro bezpečné přistání do vody. Lezecká stěna nabízí další zdroj zábavy a široká madla vám umožní po ní bez námahy šplhat nahoru a dolů. Součástí balení je též ventilátor pro snadnou instalaci i složení nafukovací skluzavky.Zásilka obsahuje: 1 skákadlo, 1 ventilátor, 4 zemní kotvy pro ventilátor, 6 zemních kotev pro skákadlo, 2 vodní vaky, 1 hadici, 1 přenosnou tašku a 1 sadu na opravu.Barva:vícebarevná Rozměry:šířka: 215 cm hloubka: 600 cmvýška: 255 cmModel ventilátoru: SW-3E (AC 220–240 V)Výkon: 400–450 WFrekvence: 50 HzMateriál:laminované PVC a polyesterMaximální nosnost: 90 kg (2 děti)Hmotnost:27 kg Pro venkovní použití.


 • Zahradní solární sprcha 8 litrů Dekorhome
  Zahradní solární sprcha 8 litrů Dekorhome

  Užijte si u bazénu nebo na zahradě teplou sprchu s touto praktickou solární sprchou k bazénu. Je vybavená 8litrovou nádrží a k ohřívání..

  3020.00 Kč
 • Dětská sada houpaček s hrazdičkou Dekorhome
  Dětská sada houpaček s hrazdičkou Dekorhome

  Tato houpačka vaše děti jen tak neomrzí! Najednou se na ní pohoupá až 5 dětí a vy si nemusíte lámat hlavu s tím, jak je dostat ven za..

  4993.00 Kč
 • Dětská houpačka LETADLO Dekorhome
  Dětská houpačka LETADLO Dekorhome

  Dětská prolézačka a houpačka ve tvaru letadla, která zabaví každé dítě a překvapí svou rozmanitostí. Prolézání, houpání,..

  13167.00 Kč
 • Buddy Toys Piškvorky
  Buddy Toys Piškvorky

  Tato hra se stane skvělou zábavou pro celou rodinu. Můžete jí použít doma, na zahradě anebo jí vzít třeba na pláž. Má velmi..

  399.00 Kč
 • Vodní skluzavka s vodním dělem BA009
  Vodní skluzavka s vodním dělem BA009

  Velkou vodní skluzavku s vodním dělem ocení všechny děti zejména v typicky letním, teplém počasí. Atrakce se skládá z pěti hrací..

  12999.00 KčHledáte Skluzavka na zahradu? V sekci zahrada | dětský zahradní svět je možné objevit jedinečné nafukovací vodní skluzavka s bazénkem dekorhome!
© 2020Kontakt