Ochlazovač kouře UWS Borniak

Ochlazovač Kouře UWS Borniak

Ochlazovač kouře UWS Borniak

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příslušenství pro udírny
Dodavatel:Borniak
Cena:2290.00 Kč
Ochlazovač kouře UWS Borniak 5 (100%) 30 hodnocení

✅ Ochlazovač kouře UWS pro domácí elektrické udírny Borniak z nerezové oceliOchlazovač se z jedné strany připojí ke generátoru kouře a z druhé k udírněOchlazovač se používá při uzení studeným kouře, kdy je potřeba nižší provozní teplotaDoporučujeme nejdříve vyzkoušet uzení studeným kouřem přímo v samotné udírně, bez ochlazovače kouře.Udírny Borniak totiž dosahují při použití pouze samotného generátoru kouře nízkých teplot a je možné že na požadovanou teplotu p


 • Adaptér studeného kouře Bradley Smoker
  Adaptér studeného kouře Bradley Smoker

  Adaptér studeného kouře vhodný pro všechny druhy elektrických udíren BradleyAdaptér se připojuje z jedné strany k udírně, z druhé ke..

  3490.00 Kč
 • Generátor kouře UW Borniak
  Generátor kouře UW Borniak

  Generátor kouře pro elektrické udírny Borniak UW z aluzynkuGenerátor lze použít i v klasické dřevěné nebo jakékoli jiné domácí..

  5990.00 Kč
 • Set Master pro udírny Bradley Smoker
  Set Master pro udírny Bradley Smoker

  Praktický set pro majitele elektrické udírny BradleySet obsahuje : 1 x zástěra Bradley4 x háčky na klobásky4 x nepřilnavé teflonové..

  3490.00 Kč
 • Udírna SmooKing Pro 310
  Udírna SmooKing Pro 310

  Velkoobjemová elektrická udírna perfektní pro gastronomii a malá řeznictví s elektronicky řízeným generátorem kouřeIdeální pro uzení..

  84990.00 KčHledáte Generátory studeného kouře? V sekci grily krby | příslušenství pro udírny je možné objevit jedinečné ochlazovač kouře uws borniak!
© 2022Kontakt