Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru

Tescoma Della Casa Souprava Pro Přípravu čerstvého Sýru

Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:529.00 Kč
Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru 3,75 (75%) 33 hodnocení

✅ Se soupravou si můžete doma připravit výtečný čerstvý sýr bez obsahu „éček“, konzervantů a dalších zbytečných a nezdravých ingrediencí. Sýr můžete ochutit kořením, čerstvými bylinkami, ořechy, nebo ho naložit do slaného nálevu. Díky stlačení nerezovou pružinou získá sýr perfektní konzistenci. Návod k použití s recepty je součástí balení. Plátno je určeno k opakovanému použití. Souprava pro přípravu sýru obsahuje: víko, pružinu, lisovací kotouč, cedník, dózu, poklop pro přípravu i skladování a podávání hotového sýra, podnos a 5 kusů netkaného plátna.


 • Maxxo MM01 Výrobník
  Maxxo MM01 Výrobník

  Vyrobte si své mléko, smoothie, tofu, kaši či polívku. Přístroj vám dá vybrat z celkem 10 programů, které slouží pro snadnou a rychlou..

  2399.00 Kč
 • Plastkon Mungo klíčicí miska antracit
  Plastkon Mungo klíčicí miska antracit

  Pokud milujete zdravý životní styl, tak se vám bude doma hodit tato skvělá klíčicí miska. Má několik pater pro klíčení semínek,..

  299.00 Kč
 • Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA
  Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

  Mřížka pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma umožňuje připravit domácí kvašené okurky i jinou zeleninu, nakládané hermelíny,..

  89.00 KčHledáte Příprava domácích potravin? V sekci kuchyně a jídelna je možné objevit jedinečné tescoma della casa souprava pro přípravu čerstvého sýru!
© 2022Kontakt