Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA

Tescoma Víčko Pro Kvašení DELLA CASA

Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:189.00 Kč
Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA 3,5 (70%) 33 hodnocení

✅ Víčko se speciálním ventilem pro přípravu domácích kvašených pokrmů v zavařovacích sklenicích DELLA CASA. Umožňuje přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny, kimchi apod. Víčko je opatřeno speciálním ventilem, který uvolňuje tlak vznikající během kvašení a do sklenice nevpouští vzduch.Víčko má 3 polohy: nasazování a snímání víčka, kvašení a skladování/přenášení.Vhodné pro běžné zavařovací sklenice DELLA CASA 5000, 1000, 800 a 600 ml a zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA 1000, 800 a 600 ml.Materiál: víčko z odolného plastu s ventilem ze silikonu a nerezavějící oceliÚdržba: čistěte pod tekoucí vodouZáruka: 3 roky


 • ORION Miska porc. WHITE 14 cm
  ORION Miska porc. WHITE 14 cm

  Snídaňové müsli, oříšky, přílohový salátek i porce zmrzliny. Z této misky české značky Orion bude všechno chutnat ještě o něco..

  529.00 Kč
 • Toro Porcelánová miska Linecké, 530 ml
  Toro Porcelánová miska Linecké, 530 ml

  Představujeme vám misku z vánoční kolekce, která je tak krásná, že vám doma zkrátka nesmí chybět. Ideální na ranní müsli nebo na..

  99.00 KčHledáte Příprava domácích potravin? V sekci kuchyně a jídelna je možné objevit jedinečné tescoma víčko pro kvašení della casa!
© 2021Kontakt