Zahradní altán 4 x 3 m borovice Dekorhome Cihlová,Zahradní altán 4 x 3 m borovice Dekorhome Cihlová

Zahradní Altán 4 X 3 M Borovice Dekorhome Cihlová,Zahradní Altán 4 X 3 M Borovice Dekorhome Cihlová

Zahradní altán 4 x 3 m borovice Dekorhome Cihlová,Zahradní altán 4 x 3 m borovice Dekorhome Cihlová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní altány
Dodavatel:vida
Cena:18990.00 Kč
Zahradní altán 4 x 3 m borovice Dekorhome Cihlová,Zahradní altán 4 x 3 m borovice Dekorhome Cihlová 5 (100%) 25 hodnocení

✅ Tento altán zaujme svým elegantním designem a při pořádání venkovních akcí, jako jsou večeře, grilovačky, rodinné sešlosti a podobně, vám poskytne dokonalé útočiště a úkryt před sluníčkem. Střecha je vyrobená ze 100% polyesteru s PVC povlakem a spolehlivě vás ochrání před žárem a škodlivými UV paprsky přímého slunečního světla. Skvěle také odolává vodě a prachu. Konstrukce z borového dřeva vyniká ozdobnými čtvercovými ornamenty, zaručuje tedy nejen mimořádnou pevnost altánu, ale je také atraktivní na pohled. Sestavení produktu je jednoduché. POZNÁMKA: NIKDY tento produkt nepoužívejte za špatného počasí, například při silném větru, hustém dešti, sněhu, bouřce apod. Za škody způsobené nepřízní počasí neneseme zodpovědnost.Barva: cihlováhnědávínovámodrázelenáoranžováantracitšedohnědá taupeVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: borovicové dřevo / 100% polyester s PVC vrstvouRozměry: šířka: 3 mdélka: 4 mvýška: 3 mvýška po střechu: 2 mHmotnost: 153 kgDodáváno v demontu. ,Tento altán zaujme svým elegantním designem a při pořádání venkovních akcí, jako jsou večeře, grilovačky, rodinné sešlosti a podobně, vám poskytne dokonalé útočiště a úkryt před sluníčkem. Střecha je vyrobená ze 100% polyesteru s PVC povlakem a spolehlivě vás ochrání před žárem a škodlivými UV paprsky přímého slunečního světla. Skvěle také odolává vodě a prachu. Konstrukce z borového dřeva vyniká ozdobnými čtvercovými ornamenty, zaručuje tedy nejen mimořádnou pevnost altánu, ale je také atraktivní na pohled. Sestavení produktu je jednoduché. POZNÁMKA: NIKDY tento produkt nepoužívejte za špatného počasí, například při silném větru, hustém dešti, sněhu, bouřce apod. Za škody způsobené nepřízní počasí neneseme zodpovědnost.Barva: cihlováhnědávínovámodrázelenáoranžováantracitšedohnědá taupeVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: borovicové dřevo / 100% polyester s PVC vrstvouRozměry: šířka: 3 mdélka: 4 mvýška: 3 mvýška po střechu: 2 mHmotnost: 153 kgDodáváno v demontu. 

Hledáte Zahradní altány? V sekci zahrada je možné objevit jedinečné zahradní altán 4 x 3 m borovice dekorhome cihlová,zahradní altán 4 x 3 m borovice dekorhome cihlová!
© 2021Kontakt