Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D

Exkluzivní Bytový Nábytek Norok Sestava D

Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:59999.00 Kč
Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D 5 (100%) 28 hodnocení

✅ Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru:  Podstavec: dub přírodní  Skřín: fialová, grafit, bílá nebo limonka  Sestava D zahrnuje: 4x podstavec + 3x TV stolek + 3x závěsná skřínka  Nábytek je dodáván v demontu    Přední dvířka jsou vyrobena z lakované MDF pro exkluzivní vzhled. Korpus a police jsou vyrobeny z lamina.    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy níže 


 • Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma
  Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma

  Moderní obývací stěna Parle  Dodáváme v dekoru dub sonoma Dvířka v provedení MDF  Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč  Nábytek je..

  17155.00 Kč
 • Obývací stěna Blau, bílá
  Obývací stěna Blau, bílá

  Moderní obývací stěna Blau  Dodáváme v dekoru bílá  Lze dokoupit bílé LED osvětlení v souvisejících produktech Nábytek je dodáván v..

  4789.00 Kč
 • Bytový nábytek Melone B
  Bytový nábytek Melone B

  Bytový nábytek Melone   Dodáváme v dekoru dub zlatý / grafit / bílá  Sestava zahrnuje: komoda + TV stolek + police + regál  Dodáváme..

  9844.00 KčHledáte Sady nábytku do obývacího pokoje? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné exkluzivní bytový nábytek norok sestava d!
© 2021Kontakt