KARE DESIGN Skříň Muskat

KARE DESIGN Skříň Muskat

KARE DESIGN Skříň Muskat

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:KARE DESIGN
Cena:14490.00 Kč
KARE DESIGN Skříň Muskat 3,75 (75%) 27 hodnocení

✅ Designové provedení komody Muskat zaujme každého návštěvníka. Masivní lakovaná dvířka z mangového dřeva zdobí zlatý ornament, který z komody dělá reprezentativní klenot v oblasti nábytku. Tmavě hnědá skřínka je výsledkem ručního zpracování a spolu s dalším nábytkem ze stejné řady, dokáže jedinečným způsobem zateplit váš domov. Šikmé nohy dodávají skříňce stabilitu a stejně jako ocelové úchyty jsou zdobeny ve spodní části mosazí. Pořiďte si praktickou komodu s okouzlujícím vzhledem, která dodá vašemu interiéru kouzlo domova!


 • WOOOD Dřevěná skříň Stijn
  WOOOD Dřevěná skříň Stijn

  Stijn je nová řada skříněk od firmy WOOOD. Je to robustní skříň vyrobená z masivní borovice v ocelově šedé barvě. Tato prostorná..

  12990.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Milano 140 × 80 cm
  KARE DESIGN Skříň Milano 140 × 80 cm

  Skříň Milano je vyrobena z vybraných materiálů v tradici nejlepšího italského designu. Krásná skříň s vitrínou poskytuje velkorysý..

  56990.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná šatní skříň Dennis
  WOOOD Dřevěná šatní skříň Dennis

  Silná a robustní, taková je skříň Dennis. Tato skříň z masivní borovice je lakovaná ocelově šedou barvou a na dveřích má svislé..

  12990.00 KčHledáte Šatní a úložné skříně? V sekci domov | nábytek | postele a nábytek do ložnice je možné objevit jedinečné kare design skříň muskat!
© 2021Kontakt