Komoda Alian 8 z masivu Dekor a: Dekor a bílá boroviceořechová

Komoda Alian 8 Z Masivu Dekor A: Dekor A Bílá Boroviceořechová

Komoda Alian 8 z masivu Dekor a: Dekor a bílá boroviceořechová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek pro děti a kojence
Cena:10659.00 Kč
Komoda Alian 8 z masivu Dekor a: Dekor a bílá boroviceořechová 3,75 (75%) 26 hodnocení

✅ Komoda Alian 8 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s hnědou,šedou nebo ořechovou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  140x91x40cm   Materiál Systém Alian je vyroben z kvalitního výběrového borovicového masivu!   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 


 • Dětský pokoj Loreto systém A
  Dětský pokoj Loreto systém A

  Krásný sektorový dětský pokoj Pro kluky zelený a pro holky fialový dekor Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho..

  15724.00 Kč
 • Pohovka Grand prix - červená
  Pohovka Grand prix - červená

  Moderní pohovka Grand prix  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potahy jako na fotografiich  Pohovka Grand prix je rozkládací..

  10582.00 Kč
 • PC stůl Enos TB rohový
  PC stůl Enos TB rohový

   - Moderní PC stůl Enos TB rohový   - Dodáváme v dekoru dub santana   - Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x..

  2502.00 Kč
 • Police Enos TPOL80
  Police Enos TPOL80

  Moderní police Enos TPOL80  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x..

  846.00 Kč
 • Police Enos TPOL100
  Police Enos TPOL100

  Moderní police Enos TPOL100  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x..

  1041.00 Kč
 • Dětský pokoj Enos D
  Dětský pokoj Enos D

  Krásný pokoj pro holky (růžová) i pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub..

  13898.00 Kč
 • Dětský pokoj Enos E
  Dětský pokoj Enos E

  Krásný pokoj pro holky (růžová) i pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub..

  12150.00 KčHledáte Sada nábytku pro miminka a batolata? V sekci nábytek | nábytek pro děti a kojence je možné objevit jedinečné komoda alian 8 z masivu dekor a: dekor a bílá boroviceořechová!
© 2022Kontakt