Komoda Alian 8 z masivu Dekor a: Dekor a bílá boroviceořechová

Komoda Alian 8 Z Masivu Dekor A: Dekor A Bílá Boroviceořechová

Komoda Alian 8 z masivu Dekor a: Dekor a bílá boroviceořechová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek pro děti a kojence
Cena:9870.00 Kč
Komoda Alian 8 z masivu Dekor a: Dekor a bílá boroviceořechová 3,75 (75%) 28 hodnocení

✅ Komoda Alian 8 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s hnědou,šedou nebo ořechovou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  140x91x40cm   Materiál Systém Alian je vyroben z kvalitního výběrového borovicového masivu!   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 


 • Dětský pokoj Enos A
  Dětský pokoj Enos A

  Krásný pokoj pro holky (růžová) i pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub..

  17373.00 Kč
 • PC stůl Enos TB rohový
  PC stůl Enos TB rohový

   - Moderní PC stůl Enos TB rohový   - Dodáváme v dekoru dub santana   - Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x..

  2502.00 KčHledáte Sada nábytku pro miminka a batolata? V sekci nábytek | nábytek pro děti a kojence je možné objevit jedinečné komoda alian 8 z masivu dekor a: dekor a bílá boroviceořechová!
© 2021Kontakt