Studentský pokojpracovna Alian 2 z masivu, bílá borovicešedá

Studentský Pokojpracovna Alian 2 Z Masivu, Bílá Borovicešedá

Studentský pokojpracovna Alian 2 z masivu, bílá borovicešedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek pro děti a kojence
Cena:27754.00 Kč
Studentský pokojpracovna Alian 2 z masivu, bílá borovicešedá 5 (100%) 31 hodnocení

✅ Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje Jednotlivé elmenty lze ustavovat zvlášt Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii nebo jednotlivé elementy Sestava na fotografii se skládá z elementů: 5,7,9,10,12 Kompletní nabídku všech elementů naleznete níže Dodáváme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu Parametry: viz. jednotlivé elementy   DĚTSKÝ POKOJ ALIAN 2     Materiál Vyrobeno z borovicového masivu. Hlavní barvou je bílá, která je doplněná hnědou, popelovou nebo ořechovou barvou.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • TV stolek Alian 11 z masivu, bílá borovicešedá
  TV stolek Alian 11 z masivu, bílá borovicešedá

  TV stolek Alian 11 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x..

  6351.00 Kč
 • Vitrína Alian 5 z masivu, bílá borovicešedá
  Vitrína Alian 5 z masivu, bílá borovicešedá

  Vitrína Alian 5 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x..

  6351.00 Kč
 • Komoda Bambi MO9, bílámodrá
  Komoda Bambi MO9, bílámodrá

  Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá nebo Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška..

  4208.00 Kč
 • Police Bambi MO13, bílámodrá
  Police Bambi MO13, bílámodrá

  Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x..

  1912.00 KčHledáte Sada nábytku pro miminka a batolata? V sekci nábytek | nábytek pro děti a kojence je možné objevit jedinečné studentský pokojpracovna alian 2 z masivu, bílá borovicešedá!
© 2022Kontakt